top of page

NYOMASZTANAK A KIBERBIZTONSÁGI KOCKÁZATOK?
PROFI MEGOLDÁSAINKKAL BIZTOSÍTJUK NYUGALMADAT.

prevention

MEGVÉDJÜK DIGITÁLIS VILÁGODAT A KIBERTÁMADÁSOKTÓL

Komplex adat-, hálózat-, felhő- és alkalmazásbiztonsági, valamint felhasználó- és eszközbiztonsági megoldásokat kínálunk létfontosságú eszközeid védelmében

Communication barrier

NYELVI AKADÁLYOK

Nehézségeket okozhat sajátos üzleti igényeid és elvárásaid hatékony kommunikálása a kiberbiztonsági tanácsadók felé, ami félreértésekhez és stratégiai egyenetlenségekhez vezethet.

Integration complexity

BONYOLULT INTEGRÁCIÓ

Az új kiberbiztonsági intézkedések és megoldások bevezetése összetett lehet, különösen, ha ezeket a meglévő rendszerekbe kell integrálni. Ez a kihívás zavarokhoz vezethet, és a zökkenőmentes átmenet gondos tervezést igényel.

Employee resistance

MUNKATÁRSI ELLENÁLLÁS

A munkatársak ellenállhatnak az új kiberbiztonsági gyakorlatok vagy technológiák alkalmazásának, ami megnehezíti a prevenciós intézkedések sikeres végrehajtását. Az elégtelen képzések és tájékoztó programok hozzájárulnak ehhez a kihíváshoz.

Evolving threat

VÁLTOZÓ FENYEGETÉSI KÖRNYEZET

A dinamikus kiberbiztonsági környezetben a tanácsadóknak folyamatosan módosítaniuk kell stratégiáikat a felmerülő fenyegetések kezelésére. A kiberbűnözők taktikáinak megelőzése érdekében folyamatos éberségre és a prevenciós intézkedések frissítésére van szükség.

STRUKTURÁLT PREVENCIÓS FOLYAMATUNK

Robusztus védelmet tudunk kialakítani a kibertámadások ellen, és biztonságos környezetet teremtünk vállalkozásodnak. Átfogó folyamatunk a következő kulcslépésekből áll:

Alapos kockázatelemzés
endpoint security

A vállalkozásod sajátos potenciális kibervédelmi kockázatainak azonosítása és értékelése, figyelembe véve mind a belső, mind a külső tényezőket.

Testreszabott kibervédelmi stratégia
incident response planning

Üzleti céljaidhoz igazítva kezeljük a beazonosított kockázatokat és felvázoljuk a megelőző intézkedések útvonalát.

Folyamatos képzési programok
network security

A munkavállalók oktatása a kibervédelem bevált gyakorlatairól, a biztonságtudatos kultúra megteremtése és az emberi vonatkozású események kockázatának csökkentése.

Megerősített hálózatbiztonság
cybersecurity training programs

Tűzfalak, behatolásérzékelési és megelőzési rendszerek, valamint titkosítás bevezetése az illetéktelen hozzáférések és az adatsértések elleni védelem érdekében.

Robusztus végpontbiztonsági intézkedések
monitoring cyber threats

Egyéni eszközök (számítógépek, okostelefonok stb.) védelme vírusirtó szoftverekkel, kártékony szoftverek elleni megoldásokkal és eszköztitkosítással.

Incidensreagálás tervezése
vendor security management

Incidenskezelési terv kidolgozása és rendszeres frissítése az Incidensekre való gyors és hatékony válasz biztosítása, valamint a lehetséges károk és állásidő minimalizálása érdekében.

Rendszeres biztonsági auditok
cybersecurity audits

Rendszeres biztonsági auditokat és értékeléseket végzünk a meglévő megelőző intézkedések hatékonyságának felmérésére és a fejlesztésre szoruló területek azonosítására.

Beszállítói biztonságkezelés
cybersecurity strategy

Robusztus beszállítói biztonságkezelési gyakorlatokkal biztosítjuk a külső partnerek igazodását a magas kibervédelmi szabványokhoz, a külső kockázatok minimalizálása érdekében.

Folyamatos ellenőrzés
cybersecurity awareness campaigns

Folyamatos figyelési megoldások bevezetése a potenciális fenyegetések valós idejű észleléséhez és lereagálásához, proaktív védelmet nyújtva az egyre gyakoribb kiberfenyegetésekkel szemben.

Rendszeres frissítések és javításkezelés
compliance with cybersecurity regulations

Frissítések és javítások rendszeresítésével biztosítjuk az összes rendszer és alkalmazás naprakész állapotát a legújabb biztonsági javításokkal az ismert biztonsági rések kezelése érdekében.

Megfelelőség biztosítása
software and system updates

A vállalkozásodra vonatkozó releváns kibervédelmi előírások és iparági szabványok betartatása, a jogi és pénzügyi következmények elkerülése érdekében.

Kibervédelmi tudatosság kampányok
risk assessment

Rendszeres kibervédelmi tudatosság kampányokat szervezünk, hogy minden érintett fél tájékozott legyen az egyre veszélyesebb fenyegetésekről és a biztonságos digitális környezet fenntartásának fontosságáról.

PREVENCIÓS SZOLGÁLTATÁSAINK

FELHŐ, ALKALMAZÁSOK ÉS MUNKATERHELÉSEK BIZTONSÁGA

Intézkedésekkel és gyakorlatokkal védelmezzük a felhőkörnyezetben üzemeltetett digitális eszközök és alkalmazások biztonságát, valamint a vállalat infrastruktúrájában végzett számítástechnikai feladatokat és folyamatokat.

A vállalkozás üzemeltetése szempontjából kritikus digitális eszközök védelmével biztosítjuk az üzletmenet folytonosságát és a megfelelőséget, hozzájárulva a szervezet átfogó és hatékony kiberbiztonsági helyzetéhez.

cloud security

KULCSFOGALMAK

Digitális eszközök védelme

Az üzleti műveletek szempontjából kritikus fontosságú és felhőalapú környezetekben tárolt adatok, alkalmazások és folyamatok védelme.

Adatbiztonság

Biztosítja, hogy az érzékeny információk bizalmasak maradjanak, és védettek legyenek a jogosulatlan hozzáféréstől.

Rendszerintegritás

Megőrzi az alkalmazások és munkaterhelések integritását a jogosulatlan módosítások megelőzése és a megbízhatóság fenntartása érdekében.

MIÉRT FONTOS A FELHŐ, ALKALMAZÁSOK ÉS MUNKATERHELÉSEK BIZTONSÁGA?

Üzletmenet folytonosság

Biztosítja az alkalmazások és terhek rendelkezésre állását és funkcionalitását, hozzájárulva az üzleti működés zökkenőmentességéhez.

Adatvédelem

Megvédi a felhőben tárolt, alkalmazások és számítástechnikai feladatok által használt bizalmas adatokat az illetéktelen hozzáféréstől és a lehetséges biztonsági incidensektől.

Szabályozási megfelelés

Számos iparágban szigorú szabályozások vonatkoznak a felhőkörnyezetek adatvédelmére és biztonságára. A megfelelés elengedhetetlen a jogi következmények elkerülése érdekében.

A BIZTONSÁG KULCSÖSSZETEVŐI

Felhőbiztonság

A felhőszolgáltatások, infrastruktúra és felhőben tárolt adatok biztonságának biztosítása titkosítással, hozzáférés-vezérléssel és monitorozással.

Alkalmazásbiztonság

A szoftveralkalmazások védelme a biztonságos kódolási gyakorlatok, rendszeres tesztelés és biztonsági vezérlők implementálása révén.

Munkaterhelés biztonsága

A számítástechnikai feladatok és folyamatok biztosítása a jogosulatlan hozzáférés és a potenciális fenyegetések elleni védelem érdekében.

FELHASZNÁLÓI FELADATOK

Biztonságos hozzáférési gyakorlatok

A munkavállalók szerepet játszanak a felhő-, az alkalmazások és a munkaterhelések védelmében a biztonságos hozzáférési gyakorlatok alkalmazásával, beleértve a erős jelszókezelést és a kétlépcsős azonosítást.

ADATBIZTONSÁG

Az adatbiztonság az érzékeny és értékes információk jogosulatlan hozzáférés, kiszivárgás, módosítás vagy megsemmisítés elleni védelme. Óvjuk vállalatának hírnevét, betartjuk a szabályozásokat, és biztosítjuk a szervezet tartós sikerét.

Data security
KULCSFOGALMAK

Titoktartás

Biztosítja, hogy csak a jogosult személyek férjenek hozzá bizalmas adatokhoz, megakadályozva a jogosulatlan kiszivárogtatást.

Integritás

Védi az adatok pontosságát és megbízhatóságát a jogosulatlan módosítások vagy átalakítások megakadályozásával.

.

Rendelkezésre állás

Biztosítja, hogy az adatok szükség esetén elérhetők legyenek a jogosult felhasználók számára, minimalizálva az üzemszüneteket és zavarokat.

MIÉRT FONTOS AZ ADATBIZTONSÁG?

Hírnév védelme

Egy adatszivárgás a jó hírnév csorbulásához vezethet, aláásva az ügyfelek bizalmát.

Jogi és szabályozási megfelelés

Számos iparág szigorú adatvédelmi előírásokkal rendelkezik. A szabályok be nem tartása jogi következményekkel és pénzügyi szankciókkal járhat.

Pénzügyi hatás

Az adatszivárgás pénzügyi veszteségeket okozhat, beleértve a jogi költségeket, a kártérítést és a helyreállítással kapcsolatos költségeket.

Üzletmenet folytonossága

Biztosítja, hogy a kritikus üzleti műveletek zavartalanul folyhassanak, hozzájárulva az általános ellenállóképességhez.

AZ ADATBIZTONSÁG KULCSÖSSZETEVŐI

Megfelelő hozzáférés-vezérlés

Biztosítja, hogy csak a jogosult személyek rendelkezzenek megfelelő szintű hozzáféréssel az érzékeny adatokhoz, minimalizálva ezzel az engedély nélküli adatkiszivárgás kockázatát.

Titkosítás

Robusztus védőréteget biztosít, mivel az érzékeny információkat olvashatatlan kóddá alakítja át, megvédve azokat a potenciális szivárgástól.

Munkatársak képzése

Az adatbiztonság bevált gyakorlatainak tudatosítása biztosítja, hogy a munkatársak megértsék felelősségüket, csökkentve az emberi hibák által okozott adatszivárgások valószínűségét.

FELHASZNÁLÓI FELADATOK

Munkavállalói képzés

Az alkalmazottak döntő szerepet játszanak az adatbiztonságban. A képzési programok biztosítják, hogy megértsék a bevált gyakorlatokat, felismerjék az adathalász kísérleteket, és felelősségteljesen kezeljék az adatokat.

Adatok osztályozása

Adatbesorolás: Az adatok bizalmasság alapján történő kategorizálása segít az alkalmazottaknak megérteni a szükséges védelmi szintet.

HÁLÓZATBIZTONSÁG

Robusztus intézkedéseink és gyakorlataink a szervezet informatikai hálózatainak és adatainak integritásának, titkosságának és elérhetőségének védelemére szolgálnak. Lehetővé tesszük, hogy hálózatod hatékonyan, biztonságosan és nyugodtan működjön egy összekapcsolt világban.

network-security
KULCSFOGALMAK

Titoktartás

Biztosítja, hogy a hálózaton keresztül továbbított érzékeny adatokhoz csak a jogosult személyek férhessenek hozzá.

Integritás

Az adatok védelme a jogosulatlan módosításoktól vagy átalakításoktól az átvitel során.

Rendelkezésre állás

Biztosítja, hogy a hálózati erőforrások szükség esetén az engedélyezett felhasználók számára elérhetők legyenek, minimalizálva ezzel az üzemszüneteket és zavarokat.

MIÉRT FONTOS A HÁLÓZATBIZTONSÁG?

Adatvédelem

A hálózatbiztonság megakadályozza a jogosulatlan hozzáférést az érzékeny adatokhoz, csökkentve az adatszivárgások kockázatát.

Üzletmenet-folytonosság

A hálózatok biztonságossá tétele biztosítja a kritikus rendszerek és alkalmazások rendelkezésre állását, hozzájárulva az üzletmenet zavartalan működéséhez.

A kibertámadások megelőzése

A hálózatbiztonsági intézkedések védelmet nyújtanak a különböző kibertámadásoktól, beleértve a malware-eket, a phishing-et és a jogosulatlan hozzáférési kísérleteket.

Hírnév megőrzése

Egy biztonságos hálózat növeli az ügyfelek bizalmát, megőrzi a vállalat hírnevét.

A HÁLÓZATBIZTONSÁG KULCSÖSSZETEVŐI

Tűzfalak

Akadályt képeznek a biztonságos belső hálózat és a nem megbízható külső hálózatok között, szabályozzák a bejövő és kimenő hálózati forgalmat.

Behatolásészlelő és megelőző rendszerek (IDPS) 
Figyelik a hálózati vagy rendszerműveleteket a káros tevékenységek vagy a biztonsági szabályzat megsértéseinek szempontjából.

Virtuális magánhálózatok (VPN-ek)

A továbbított adatok titkosításával biztosítják a biztonságos kommunikációt a nyilvános hálózatokon keresztül.

FELHASZNÁLÓI FELELŐSSÉGEK

Biztonságos hozzáférési gyakorlatok

A munkatársak szerepet kapnak a hálózatbiztonságban, a biztonságos hozzáférési gyakorlatokat alkalmazásával, mint az erős jelszókezelés és a kétlépcsős hitelesítés.

Tudatossági képzés

A munkatársak megismertetése a potenciális hálózatbiztonsági fenyegetésekkel és a kockázatok enyhítésének legjobb gyakorlataival.

BEHATOLÁSI TESZTELÉS

Szimulált kibertámadás egy számítógépes rendszer, hálózat vagy alkalmazás ellen a rosszindulatú szereplők által kihasználható biztonsági rések és gyengeségek azonosítására. Betekintést nyújt a szervezet kiberfenyegetésekkel szembeni ellenálló képességébe, hozzájárul a kockázatcsökkentéshez és a biztonságos digitális környezet fenntartásához.

penetration-testing
KULCSFOGALMAK

A gyengeségek azonosítása

A behatolási tesztelés célja a számítógépes bűnözők által kihasználható sebezhetőségek, például elavult szoftverek, hibás konfigurációk vagy gyenge biztonsági gyakorlatok feltárása.

Kockázatcsökkentés

A sebezhetőségek előzetes azonosítása és kezelése révén a behatolási tesztelés segíti a valós kibertámadások, adatszivárgások és potenciális pénzügyi veszteségek kockázatának csökkentését.

Megfelelőség biztosítása

Számos iparág és szabályozás rendszeres behatolási tesztelést ír elő a kibervédelmi szabványok betartása érdekében.

MIÉRT FONTOS A BEHATOLÁSI TESZTELÉS?

Valóság-szimuláció

A behatolási tesztelés kontrollált környezetet biztosít a valós kibertámadások szimulálásához, és megmutatja a szervezeteknek, hogyan teljesítenének rendszereik valós fenyegetésekkel szemben.

Proaktív kockázatkezelés

A sebezhetőségek azonosítása és kijavítása, még mielőtt rosszindulatú szereplők kihasználhatnák azokat, javítja a szervezet általános kibervédelmi állapotát és csökkenti a kibertámadások kockázatát.

Megfelelőség betartása

A behatolási tesztelés segít a vállalatoknak megfelelni a szabályozási követelményeknek, bizonyítja, hogy elkötelezettsek a biztonságos digitális környezet fenntartása iránt.

BEHATOLÁSI TESZTELÉS TÍPUSAI

Külső tesztelés

Értékeli az külső rendszereket, azonosítva a külső támadók által kihasználható sebezhetőségeket.

Belső tesztelés

Szimulál egy támadást a szervezeten belülről, felmérve az alkalmazottak vagy az alvállalkozók által jelentett potenciális kockázatokat.

Webalkalmazás tesztelés

Kifejezetten a webalkalmazásokra összpontosít, azonosítva a webes platformok és szolgáltatások sebezhetőségeit.

TESZTELÉS GYAKORISÁGA

A legalább évente egyszer vagy jelentős rendszerbeli változások után elvégzendő, rendszeres behatolási tesztelés biztosítja a folyamatos biztonsági hatékonyságot.

BIZTONSÁGTUDATOSSÁG FEJLESZTÉS

Olyan oktatási programok, amelyek célja, hogy tájékoztassák az alkalmazottakat a kibervédelmi kockázatokról, legjobb gyakorlatokról, valamint arról a szerepükről, hogy biztonságos digitális környezetet tarthassanak fenn, és hozzájáruljanak a szervezet kibervédelmi helyzetének megerősítéséhez.

Security-awareness
KULCSFOGALMAK

Emberi tényező

Felismeri, hogy az alkalmazottak egyaránt eszközök és potenciális sebezhetőségek egy szervezet kibervédelmi állapotában.

Fenyegetések felismerése

Felhatalmazza az alkalmazottakat, hogy azonosítsák és lereagálják a potenciális kibervédelmi fenyegetéseket, mint például a phishing e-mailek, a társadalmi manipuláció és a rosszindulatú webhelyek.
 

Legjobb gyakorlatok népszerűsítése

Ösztönzi a bevált biztonsági gyakorlatok alkalmazását, beleértve az erős jelszókezelést, a biztonságos böngészési szokásokat és az érzékeny információk óvatos kezelését.

MIÉRT FONTOS A BIZTONSÁGI TUDATOSSÁG FEJLESZTÉS?

Emberi kockázatok csökkentése

Felismeri, hogy az emberi hiba gyakori tényező a kibervédelmi incidensekben; a képzés segít csökkenteni a nem szándékos munkavállalói tevékenységekkel kapcsolatos kockázatokat.

Biztonsági kultúra kiépítése

Biztonsági kultúrát alakít ki, ahol az alkalmazottak megértik szerepüket az érzékeny információk védelmében, és aktívan hozzájárulnak egy biztonságos munkahely fenntartásához.

Incidensek csökkentése

Tájékoztatja az alkalmazottakat a gyakori kibervédelmi fenyegetésekről, csökkentve ezzel a csalások, phishing támadások vagy más társadalmi manipulációs taktikák áldozatává válásának valószínűségét.

KULCSFONTOSSÁGÚ KÉPZÉSI TÉMÁK

Phishing tudatosság

Megtanítja az alkalmazottakat, hogyan ismerjék fel és kerüljék el az adathalász kísérleteket, ami a kiberbűnözők által gyakran használt taktika.

Jelszó biztonság

Hangsúlyozza az erős, egyedi jelszavak létrehozásának, és a biztonságos hitelesítési módszerek használatának fontosságát.

Eszközbiztonság

Megtanítja az alkalmazottakat eszközeik védelmére, beleértve a számítógépeket, okostelefonokat és más, munkára használt eszközöket.

RENDSZERES KÉPZÉS

A rendszeres és folyamatos képzés biztosítja, hogy az alkalmazottak tájékozottak legyenek az állandóan változó kibervédelmi fenyegetésekről, és éberek maradjanak kiberbiztonsági gyakorlataikban.

FELHASZNÁLÓI ÉS ESZKÖZBIZTONSÁG

Intézkedéseink megvédik mind a végfelhasználókat (alkalmazottakat), mind az eszközeiket (számítógépek, okostelefonok stb.) a kibervédelmi fenyegetésektől, hozzájárulva a szervezet átfogó és hatékony kibervédelmi stratégiájához.

User and device security
KULCSFOGALMAK

Végfelhasználói sebezhetőség

Felismeri, hogy a felhasználók potenciális belépési pontot jelenthetnek a kibervédelmi fenyegetések számára, és eszközeik célpontjai lehetnek különböző támadásoknak.

Eszközintegritás

Biztosítja, hogy az eszközök biztonságosak, naprakészek és mentesek legyenek a rosszindulatú szereplők által kihasználható sebezhetőségektől.

Hozzáférési kontroll

Kezeli a felhasználói hozzáférési jogokat és engedélyeket, hogy megakadályozza a rendszerekbe és a bizalmas adatokba való jogosulatlan belépést.

MIÉRT FONTOS A FELHASZNÁLÓK ÉS ESZKÖZÖK BIZTONSÁGA?

Első védelmi vonal

Felismeri, hogy gyakran a végfelhasználók és eszközeik jelentik az első védelmi vonalat a kiberfenyegetésekkel szemben. Ennek a védelmi rétegnek a megerősítése kritikus fontosságú az általános kiberbiztonság szempontjából.

Adatvédelem

Megvédi az érzékeny adatokat, megakadályozza a jogosulatlan hozzáférést, az adatszivárgásokat és a kritikus rendszerek feltörését.

Üzletmenet folytonosság

Biztosítja, hogy a felhasználók biztonságosan hozzáférhessenek a szükséges erőforrásokhoz, minimalizálva az üzleti működés leállását és zavarait.

A FELHASZNÁLÓ- ÉS ESZKÖZBIZTONSÁG FŐ ÖSSZETEVŐI

Hitelesítési módszerek

Biztonságos és többlépcsős hitelesítési módszerek bevezetése a felhasználói azonosítások ellenőrzésére.

Végpont biztonság

Vírusirtó szoftverek, kártékony szoftverek elleni megoldások és titkosítás telepítése az egyes eszközök védelmére a kibervédelmi fenyegetések ellen.

Felhasználói képzés

Rendszeres kibervédelmi tudatformáló képzések szervezése a felhasználók számára a lehetséges kockázatokról, a biztonságos gyakorlatokról és a biztonsági fenyegetések felismeréséről.

RENDSZERES FRISSÍTÉSEK ÉS ELLENŐRZÉS

Biztosítjuk az eszközök rendszeres szoftverfrissítéseit és javításait, és folyamatos monitorozást alkalmazunk a potenciális biztonsági események észlelése és lereagálása érfekében.

SEBEZHETŐSÉGVIZSGÁLAT

Proaktív folyamat a vállalati rendszerek, hálózatok vagy alkalmazások gyengeségeinek, sebezhetőségeinek vagy potenciális belépési pontjainak azonosítására és értékelésére. Az iparág csúcstechnológiáinak és forradalmi eszközeinek segítségével a vállalkozások megelőzhetik a kiberfenyegetéseket, és megvédhetik online jelenlétüket.

Vulnerability-scanning
KULCSFONTOSSÁGÚ FOGALMAK

Proaktív kockázatfelismerés

A sebezhetőségvizsgálat segít azonosítani a lehetséges gyengeségeket a szoftverekben, konfigurációkban vagy rendszerekben, mielőtt azokat rosszindulatú szereplők kihasználnák.

Folyamatos monitorozás

A rendszeres sebezhetőségvizsgálatok folyamatos áttekintést biztosítanak a szervezet digitális eszközeinek biztonsági helyzetéről, lehetővé téve az időszerű észlelést és a helyreállítást.

Megfelelőségi biztosítás

Sok iparági szabályozás és kibervédelmi szabvány előírja a rendszeres sebezhetőségértékeléseket a megfelelőség biztosítása érdekében.

MIÉRT FONTOS A SEBEZHETŐSÉGVIZSGÁLAT?

Kockázatcsökkentés

A sebezhetőségek proaktív azonosítása és kezelése csökkenti a kibertámadások, adatsértések és az ezekből adódó pénzügyi és hírnév-beli következmények kockázatát.

Erőforrás-optimalizálás

Segít a szervezeteknek hatékonyabban elosztani az erőforrásokat azáltal, hogy a kritikus biztonsági rések kezelését azok lehetséges hatása alapján rangsorolja.

Megfelelőség

Elkötelezett az iparági szabványoknak és szabályozási követelményeknek megfelelő biztonságos környezet fenntartása iránt.

A SEBEZHETŐSÉGVIZSGÁLAT KULCSELEMEI

Automatizált vizsgálati eszközök

Speciális szoftvereket használ a rendszerek, hálózatok és alkalmazások ismert sebezhetőségeinek és potenciális biztonsági problémáinak vizsgálatára.

Kockázat-priorizálás

Olyan kockázatértékelést biztosít, amely súlyosság alapján rangsorolja a biztonsági réseket, így a szervezetek először a legkritikusabb problémák megoldására összpontosíthatnak.

A VIZSGÁLAT GYAKORISÁGA

A legalább negyedévente vagy jelentős változások után beütemezett, rendszeres sebezhetőségvizsgálatok biztosítják, hogy a szervezet mindig lépést tartson az újonnan felmerülő fenyegetésekkel.

GYÁRTÓINK

TANÚSÍTVÁNYAINK

iso27001

ISO27001
Information Security Management

ecovadis

Ecovadis Silver (90% az etikáért)

Facility Security Clearance

Egyszerűsített telephely biztonsági tanúsítvány

MEGVÉDENÉD A VÁLLALATODAT?

Mi a biztonsági célod? Válaszd ki:

KAPCSOLAT

Socurity IT Kft.

mail
onlinecall
socialmedia

Socurity IT © 2024

bottom of page